1. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi krzyżowej, które w Wielkim Poście odprawiamy w piątki o godz. 17:30.

2. Zachęcamy również do uczestniczenia w tradycyjnym nabożeństwie „Gorzkich Żali”, które w naszym Sanktuarium będziemy sprawowali we wszystkie niedziele Wielkiego Postu zaraz po mszy o godz. 11:00. Z racji nabożeństwa „Gorzkich Żali” nie będzie popołudniowego nabożeństwa różańcowego.

3. Informujemy, iż w przyszłą niedzielę tj. 17 marca będziemy uroczyście obchodzić 650 lecie lokacji Przyrowa i powstania parafii w Przyrowie.

Program uroczystości obejmuje:

    -Godz. 11:00 – uroczysta msza św. sprawowana w kościele parafialnym pod przewodnictwem ks. bpa Andrzeja Przybylskiego.

    -Godz. 12:00 – odsłonięcie pomnika Króla Kazimierza III Wielkiego na płycie rynku w Przyrowie.

    -Godz. 13:00 – Uroczysta Sesja Rady Gminy w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Szkolnej 44. W programie m.in. koncert zespołu pieśni i tańca „Przyrowskie nutki”.

    1. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Dominikański Ośrodek Liturgiczny. Organizuje on katechezy, rekolekcje i warsztaty muzyki liturgicznej, przygotowuje do sakramentów a także wydaje książki i płyty. Nr KRS i dalsze informacje można znaleźć na plakacie oraz na stronie Ośrodka: www.liturgia.dominikanie.pl