1. Pragniemy Wam podziękować za wszystkie ofiary, jakie składacie na rzecz konserwacji ołtarza głównego w naszym Sanktuarium.
  Bóg zapłać.

  2. Dziś o godz. 16:00 odprawimy nabożeństwo różańcowe, podczas którego zmienimy tajemnice żywego różańca. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

  3. W poniedziałek o godz. 18:00 odprawimy mszę św. roczną w intencji zmarłych poleconych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych.

  4. We wtorek o godz. 18:00, tradycyjnie odprawimy mszę św. wotywną z nowenną do św. Anny, patronki naszego Sanktuarium.
  Zachęcamy do powierzania nam swoich intencji. Przypominamy, że w intencjach zbiorowym modlimy się w każdy wtorek na mszy św., sprawowanej o godz. 18:00. Natomiast przez cały tydzień, w tych intencjach, modlimy się na zakończenie wieczornych mszy świętych nowenną do św. Anny.

  5. W tym tygodniu, w liturgii, będziemy przeżywać Środę Popielcową, która rozpoczyna okres Wielkiego Postu. Tego dnia msze święte w naszym Sanktuarium odprawimy o godz. 9:00 i 18:00.

  6. Również w tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

  7. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi krzyżowej, które w Wielkim Poście będziemy odprawiali w piątki o godz. 17:30.

  8. Zachęcamy również do uczestniczenia w tradycyjnym nabożeństwie „Gorzkich Żali”, które w naszym Sanktuarium będziemy sprawowali we wszystkie niedziele Wielkiego Postu zaraz po mszy o godz. 11:00. Z racji nabożeństwa „Gorzkich Żali” nie będzie popołudniowego nabożeństwa różańcowego.

  9. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Dominikański Ośrodek Liturgiczny. Organizuje on katechezy, rekolekcje i warsztaty muzyki liturgicznej, przygotowuje do sakramentów a także wydaje książki i płyty. Nr KRS i dalsze informacje można znaleźć na plakacie oraz na stronie Ośrodka: www.liturgia.dominikanie.pl