1. Dziękujemy Wam za wszystkie ofiary, jakie składacie na rzecz konserwacji ołtarza głównego w naszym sanktuarium. Zapewniamy o naszej wdzięczności i naszej modlitwie.
  2. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach majowych, które dziś odprawimy zaraz po mszy o godz. 11:00. Natomiast w tygodniu odprawiamy po wieczornych mszach świętych.
  3. We wtorek kolejny dzień nowenny do św. Anny. Zachęcamy do powierzania nam swoich intencji przez wstawiennictwo naszej Patronki.
  4. W najbliższą środę obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Tego dnia swoje imieniny obchodzi s. Stanisława. Polecamy Solenizantkę waszej modlitwie.
  5. Z radością pragniemy zaprosić was na jubileusz 150-lecia obecności sióstr dominikanek w św. Annie, który obchodzić będziemy w przyszłą niedzielę tj. 12 maja br. Tego dnia msze święte w naszym sanktuarium odprawimy o godz. 9:00 oraz – wyjątkowo – o godz. 11:30 zostanie odprawiona suma odpustowa, której przewodniczyć będzie bp Jan Wątroba. Uroczystości jubileuszowe zakończy wspólnie odprawione nabożeństwo majowe o godz. 16:00.