1. Dziękujemy Wam za wszystkie ofiary, jakie składacie na rzecz konserwacji ołtarza głównego w naszym Sanktuarium. Zapewniamy o naszej wdzięczności i naszej modlitwie.
2. Jeszcze dziś o godzinie 16:00 odprawimy nabożeństwo różańcowe, po którym zmienimy tajemnice żywego różańca. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwie.
3. W poniedziałek o godz. 18:00 odprawimy mszę św. roczną w intencji zmarłych poleconych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych.
4. We wtorek obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Tego dnia na mszy św. sprawowanej o godz. 18:00 modlimy się w intencjach zbiorowych poleconych przez wstawiennictwo św. Anny, patronki naszego Sanktuarium.
5. W czwartek obchodzimy uroczystość Św. Dominika, założyciela naszego zakonu. Pragniemy dziękować Bogu za nasze dominikańskie powołanie, a jednocześnie będziemy modlić się o potrzebne łaski dla m. Dominiki, która tego dnia obchodzi swoje imieniny.
6. Za tydzień, w poniedziałek 12 sierpnia będziemy gościć pielgrzymów z Warszawy idący na Jasną Górę. Prosimy o okazanie im życzliwości i wszelką potrzebną im pomoc.