1. Dziękujemy Wam za wszystkie ofiary, jakie składacie na rzecz konserwacji ołtarza głównego w naszym Sanktuarium. Dotychczas, podczas zbiórek prowadzonych w pierwsze niedziele miesiąca, na sfinansowanie I i II etapu prac konserwatorskich zebraliśmy łącznie: 34 044,40 zł. Na sfinansowanie I etapu prac zebraliśmy 18 051, 50 zł, natomiast w ramach tegorocznych zbiórek na II etap prac zebraliśmy 15 992, 90 zł.
    Całość zadania to kwota ponad 600 000 zł., którą udało nam się uzyskać dzięki przyznanym dotacjom, prowadzonym zbiórkom w kościele, oraz licznym ofiarom składanym przez indywidualnych darczyńców.
    Wszystkim bardzo dziękujemy i zapewniamy o naszej modlitwie.
  2. W związku z tym, że prace konserwatorskie dobiegły już końca, zachęcamy Was do obejrzenia ołtarza od strony chóru zakonnego, który na co dzień nie jest dostępny dla zwiedzających. Zaraz po mszy świętej będzie można obejść ołtarz i zobaczyć efekty II etapu prac konserwatorskich. Taka możliwość będzie również w przyszłą niedzielę 8 września po mszy o godz. 9:00 i 11:00.
  3. Jeszcze dziś o godzinie 16:00 odprawimy nabożeństwo różańcowe, po którym zmienimy tajemnice żywego różańca. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwie.
  4. W poniedziałek o godz. 18:00 odprawimy mszę św. roczną w intencjach zmarłych poleconych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi i wspólnej modlitwy.
  6. Z radością informujemy, że w przyszłą niedzielę tj. 8 września podczas mszy św. o godz. 11:00, s. Elia, złoży na ręce Matki Przeoryszy pierwszą profesję zakonną. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w tej uroczystości i polecamy s. Elię waszej modlitwie.