1. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzi s. Ludwika. Pamiętajmy o solenizantce w naszych modlitwach.
 2. 2. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych, które w październiku będziemy odprawiali:
  – w dni powszednie zaraz po wieczornej mszy świętej,
  – w niedzielę o godz. 16.00
  Przypominamy, że za odmówienie różańca (pięciu tajemnic) można uzyskać odpust zupełny, ilekroć różaniec odmawiamy w kościele, w kaplicy publicznej lub w rodzinie. Odpust zyskuje się raz dziennie spełniając następujące warunki: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
 3. Dziś po mszy świętej sprawowanej o godzinie 11:00 wyruszymy w procesji różańcowej do 5 ołtarzy, aby podziękować naszej Matce, że wprowadza nas w głębię tajemnicy swojego Syna. Po tym nabożeństwie zmienimy tajemnice Żywego Różańca. Przypominamy, że dziś nie będzie popołudniowego nabożeństwa różańcowego.
 4. Pragniemy poinformować, że przyjmujemy już intencje indywidualne na przyszły rok.
 5. W zakrystii można odbierać kartki wypominkowe. Za zmarłych poleconych naszej modlitwie na kartach wypominkowych będziemy się modlili przez cały listopad modlitwą różańcową oraz przez cały rok w każdy I poniedziałek miesiąca podczas mszy św. rocznych odprawianych o godz. 18:00.
 6. W przyszłą niedzielę, 13 października o godzinie 17:00 odprawimy uroczystą mszę św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej. W tym miesiącu naszej modlitwie będą przewodniczyli parafianie z Żurawia.