1. Dziś przeżywamy 803 rocznicę zatwierdzenia naszego Zakonu. Polecamy się Waszej modlitwie, abyśmy mogli w mocy Ducha głosić Ewangelię aż do skończenia świata.
  2. We wtorek odprawimy ostatnią w tym roku mszę św. roratnią. Z racji Wigilii Narodzenia Pańskiego, tego dnia nie będzie wieczornej mszy św. z nowenną do św. Anny.
  3. Rozpoczynamy świętowanie Bożego Narodzenia od Pasterki, którą tradycyjnie odprawimy o północy. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego, wraz z nami, przeżycia tych świąt.
  4. W środę świętujemy Boże Narodzenie, natomiast w czwartek wspominamy św. Szczepana, pierwszego męczennika. W I i II dzień świąt msze św. w naszym sanktuarium wg porządku niedzielnego tj. o godz. 9:00 i 11:00. W tych dniach nie będzie możliwości skorzystania z sakramentu spowiedzi. .
  5. W piątek wspominamy św. Jana. Tradycyjnie po mszy św. o godz. 18:00 poświęcimy przyniesione wino.
  6. W najbliższą sobotę 28 grudnia zapraszamy Was na wspólne kolędowanie, które rozpocznie się w rozmównicy klasztoru zaraz po wieczornej mszy św. Jest to wyraz naszej wdzięczności wobec Was i pragnienie bycia razem nie tylko w czasie świąt. Gorąco zapraszamy.