1. Ojciec Święty Franciszek postanowił, że trzecia niedziela zwykła będzie obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Papież wskazuje na ścisłe powiązanie Biblii z wiarą, Eucharystią i sakramentami. Odpowiadając na wezwanie Papieża Franciszka sięgnijmy do tekstu Pisma Świętego i starajmy się rozważyć w sercu co Bóg, poprzez swoje słowo, pragnie dziś nam powiedzieć.
  2. W najbliższy wtorek swoje imieniny obchodzi s. Angelika, natomiast w przyszłą niedzielę imieniny będzie obchodziła s. Ancilla. Pamiętajmy o Solenizantkach w naszych modlitwach.
  3. We wtorek o godz. 18:00 odprawimy mszę św. wotywną z nowenną do św. Anny. Zachęcamy do powierzania nam swoich intencji przez wstawiennictwo naszej Patronki. Przypominamy, że w intencjach nowennowych, modlimy się także w pozostałe dni tygodnia nowenną podczas wieczornych mszy świętych.
  4. Z radością informujemy, iż w przyszłą niedzielę tj. 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego, podczas mszy św. o godz. 11:00, s. Magdalena złoży na ręce Matki Przeoryszy uroczystą profesję zakonną (śluby wieczyste). Zapraszamy Was do wzięcia udziału w tej uroczystości i polecamy s. Magdalenę waszej modlitwie.