1. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  2. Zachęcamy również do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych, które od 1 października będziemy odprawiali:
    – w dni powszednie zaraz po wieczornej mszy świętej,
    – w niedziele po mszy o godz. 11.00 (nie będzie popołudniowego nabożeństwa o godz. 16:00)Przypominamy, że za odmówienie różańca (pięciu tajemnic) można uzyskać odpust zupełny, ilekroć różaniec odmawiamy w kościele, w kaplicy publicznej lub w rodzinie. Odpust zyskuje się raz dziennie spełniając następujące warunki: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  3. W najbliższą niedzielę, 4 października – pierwszą niedzielę miesiąca obchodzić będziemy odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. Po uroczystej mszy świętej sprawowanej o godzinie 11:00 wyruszymy w procesji różańcowej do 5 ołtarzy, aby podziękować naszej Matce, że wprowadza nas w głębię tajemnicy swojego Syna. Po tym nabożeństwie zmienimy tajemnice Żywego Różańca.
  4. Pragniemy poinformować, że przyjmujemy już intencje indywidualne na przyszły rok.
  5. W zakrystii można także odbierać kartki wypominkowe. Za zmarłych poleconych naszej modlitwie na kartach wypominkowych będziemy się modlili przez cały listopad modlitwą różańcową oraz przez cały rok w każdy I poniedziałek miesiąca podczas mszy św. rocznych odprawianych o godz. 18:00.