1. Uwzględniając obecne ograniczenia związane ze stanem epidemii, przypominamy, że w naszym sanktuarium może przebywać jednocześnie 30 osób. Osoby, uczestniczące we Mszy św. lub nabożeństwie są zobowiązane do zakrycia ust i nosa oraz zachowania bezpiecznej odległości (co najmniej 2 m). W trosce o nasze zdrowie pamiętajmy także, aby przekazywać sobie znak pokoju poprzez ukłon, a nie przez podawanie ręki.
  2. Prosimy, aby osoby pragnące przyjąć Komunię Świętą na rękę ustawiały się pierwsze przed ołtarzem. Następnie udzielona zostanie Komunia Święta wiernym, którzy pragną przyjąć Najświętszy Sakrament do ust.
  3. W czwartek obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia swoje imieniny obchodzi s. Gabriela. Pamiętajmy o Solenizantce w naszych modlitwach.
  4. W najbliższy piątek już po raz dwunasty wyruszy z naszego Sanktuarium Ekstremalna Droga Krzyżowa. Uczestnicy, wraz z otrzymaną mapą i opisem trasy oraz rozważaniami Drogi Krzyżowej, wyruszą w drogę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 20:00.
    Więcej szczegółów dotyczących tras EDK oraz zapisów na to wydarzenie znajdziemy na stronie internetowej: www.edk.org.pl oraz na stronie klasztoru.