1. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na kontynuację remontu organów w naszym kościele
  2. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy na mszę świętą tzw. Roczną za zmarłych poleconych modlitwie naszego klasztoru.
  3. Nowenna do św. Anny we wtorek przy jej ołtarzu o godzinie 18.00, intencje będziemy czytali od 17.45.
  4. Także we wtorek przypada Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła.
  5. W środę przypada aniwersarz domowników i dobrodziejów naszego klasztoru i Zakonu, czyli dzień modlitwy za tych zmarłych.
  6. W czwartek w kaplicy Sióstr będzie kolejna msza święta w intencji osób wspierających remont organów w naszym kościele. Wieczorem będziemy modlili się o powołania z racji pierwszego czwartku miesiąca.
  7. W sobotę prosimy o modlitwę w intencji naszego Metropolity ks. Arcybiskupa Wacława z okazji 17 rocznicy święceń biskupich.
  8. Nasza wspólnota Sióstr zaprasza do wspólnej modlitwy za s. Elię, która w przyszłą niedzielę 10. września na mszy św. o godzinie 11.00 będzie składała swoją wieczystą i uroczystą profesję zakonną.
  9. W najbliższych dniach rozpocznie się, pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, renowacja murowanej kapliczki przy rondzie.
  10. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w poniedziałek- bł. Marii Stelli i towarzyszek – nazaretanek męczennic z Nowogródka, w czwartek – św. Melchiora Grodzieckiego, w piątek święto Narodzenia NMP, w sobotę, św. Piotra Klawera i bł. Anielę Salawę.
  11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz modlącym się w naszym sanktuarium i gościom życzymy potrzebnych łask za wstawiennictwem św. Anny Samotrzeciej.